Plněné granule pro psy na míru z vašich surovin

Zakázkový Haffit je jedinečné krmivo na míru pro vašeho psa ze surovin podle vašeho výběru. Haffit je pro každého psa jiný, vždy čerstvý a pestrý při zachování komfortu suchých krmiv. Haffit není jen krmivo, je to kompletní služba pro vašeho mazlíčka i pro vás.

Jak to celé funguje

Vyberete suroviny a vyplníte údaje o svém mazlíčkovi
Vypočteme ideální krmivo na míru jeho potřebám
Připravíme a zabalíme čerstvý Haffit
Odešleme na vaši adresu třetí pracovní den
Jednou objednávkou to nekončí
Jedinečné krmivo

Haffit nejsou klasické granule. Jsou to čerstvě pečené polštářky přeplněné masem. Haffit je zcela unikátní suché krmivo na míru, které díky své čerstvosti a kvalitě použitých vybraných surovin nabízí psovi výjimečnou nutriční hodnotu a chuť. Haffit připravujeme ve vlastním potravinářském provozu v Sezemicích u Pardubic.

Jedinečná služba

Haffit je kompletní služba pro vašeho psa i pro vás. Vyřešíme vaše problémy s výběrem ideálního krmiva, protože ho vypočteme a připravíme adekvátně potřebám vašeho psa díky informacím, které nám poskytnete v online dotazníku. Součástí Haffitu je vedle prakticky baleného krmiva vždy individuální odměrka a kartička pro přesné dávkování. Včas vás upozorníme na docházející krmivo.

Ze surovin podle vašeho výběru

Suroviny, ze kterých chcete Haffit pro svého mazlíčka vyrobit, si vybíráte jednoduše sami. Používáme pouze prvotřídní suroviny v nejvyšší potravinářské kvalitě (určené pro lidskou spotřebu). Nepoužíváme žádné konzervanty, doplňkové látky či zchutňovače. Vybíráte si maso a přílohu. My se postaráme o perfektní dávku čerstvého Haffitu na míru potřebám vašeho psa. Myslíme i na nejzmlsanější jazýčky a citlivější jedince.

Vždy nutričně plnohodnotné

Haffit vždy obsahuje ideální poměr živin odpovídající aktuálním potřebám vašeho psa. Dosahujeme toho kombinací přesného výpočtu, použití kvalitních čistých surovin a šetrným procesem vlastní výroby. V našem týmu máme veterinární lékařku, nutriční specialistku, technology a další kvalifikované pracovníky, kteří se starají o spokojenost vás a vašeho psa.

Jaký pes, takový Haffit

Haffit je opravdu vhodný pro každého psa v různých fázích života, s různou aktivitou, kondicí či potravinovou alergií. Denní dávka a receptura je vždy nastavena aktuálním potřebám vašeho psa a vychází z vašeho výběru surovin. Haffit roste spolu s vaším psem.

Jednou objednávkou to nekončí

Po dokončení první objednávky začíná naše společná cesta. Vytvoříme vám uživatelský účet, ve kterém máte přehled svých psů, objednávek a osobních údajů. Jednoduše zde můžete aktualizovat údaje o svém psovi či preferované suroviny, vše se vždy projeví v další objednávce. Můžete přidávat další psy, zrychleně opakovaně objednávat a pohodlně s námi komunikovat.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu