Zjistěte, co je Haffit a jak funguje

TŘÍVRSTVÝ POLŠTÁŘEK PŘEPLNĚNÝ MASEM

VYROBENO UNIKÁTNÍ NEJMODERNĚJŠÍ ŠETRNOU TECHNOLOGIÍ KIBBLE PROTECT PRO ZPRACOVÁNÍ NÁPLNĚ ZA NÍZKÝCH TEPLOT

Haffit nejsou klasické granule. Jsou to čerstvě pečené polštářky přeplněné masem. Haffit je zcela unikátní suché krmivo pro psy.

Jedinečný koncept třívrstvé masem PLNĚNÉ GRANULE. Technologie přípravy masa a ochrany živin KIBBLE PROTECT umožňuje zpracování masové náplně při nižších teplotách. HAFFIT je moderní krmivo nejvyššího standardu vhodné pro psa každého věku a velikosti.

"Haffitem jsem si za pomoci rodiny a kolegů naplnila svůj celoživotní sen: připravit pro psy to nejlepší možné jídlo. Desítky let osobních i profesinálních zkušeností s chovem a výživou psů i výrobou potravin jsem zkoncentrovala v receptuře a v originálních postupech přípravy Haffitu. Je bez kompromisu tím nejlepším, co můžeme svému psovi každý den dát.“ - MVDr. Zdeňka Dvořáková

Čerstvé křupavé polštářky přeplněné masem, čistě a bez chemie. Pečeme je v malém potravinářském provozu rodinné společnosti v Sezemicích u Pardubic. Naše krmiva, pamlsky, ale i zdravé potraviny pro lidi nám dělají dobré jméno už třicet let.

Konečně opravdové jídlo pro naše psy PLNÉ MASA, které přináší všechno potřebné pro zdravý růst a vývoj. Lehce stravitelné živiny snižují opotřebení organismu a prodlužují zdravý život. Úplně nový lidský přístup k výživě psa - na talíři i v misce stejně hodnotná a čistá strava. S Haffitem je náš pes opravdovým členem rodiny.

100% záruka chuti a vrácení peněz
Haffit jsme vyvinuli tak, aby byl vždy chutný a výživný. Kdyby přesto vašemu psovi Haffit nechutnal, vrátíme vám peníze. Bez otázek. NO PROBLEM.

Podívejte se na naše produkty.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu