Jak připravujeme Haffit

Využili jsme svých dlouholetých zkušeností a vyvinuli psí potravu Haffit - čerstvé polštářky přeplněné masem, které se díky unikátním postupům a službám promění v to nejlepší, co můžete svému psovi dát.

Moderní potravinářský provoz

Haffit pro vás vyrábíme ve vlastním potravinářském provozu při využití moderních technologií. Díky unikátnímu šetrnému procesu si použité suroviny zachovávají maximum svých hodnot. Nepoužíváme žádné konzervanty, doplňkové látky či zchutňovače, zakládáme si na přirozené chuti a vůni špičkových surovin.

Rodinná česká firma

Celý proces probíhá v naší české rodinné firmě v Sezemicích u Pardubic. Na trhu s krmivy se pohybujeme více než 25 let a svých bohatých zkušeností naplno využíváme. V čele našeho týmu stojí veterinární lékařka, nutriční specialistka, technologové a další kvalifikovaní pracovníci.

Ruční příprava

Každý pes je jiný, stejně tak doslova každý polštářek Haffitu. Ručně kombinujeme, pečeme a pečlivě balíme vyvážené porce Haffitu pro každého psa samostatně. Pouze tak můžeme 100% garantovat kvalitu a chuť. Spolehněte se, že váš pes dostane vždy to nejlepší.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu