Seznamte se s lidmi z Haffit

V našem týmu máme veterinární lékařku, veterinární nutriční specialistku, potravinářskou technoložku, nadšené kuchaře, pekaře a další kvalifikované pracovníky naší potravinářské linky, kteří se s láskou podílí na výrobě vašeho Haffitu. Od čerstvých absolventů až po aktivní důchodce, v našem týmu najdete pouze nadšené pejskaře, milovníky psů s chovatelskou praxí. 

Na trhu s krmivy se my z CANDY pohybujeme přes čtvrt století. Stojíme za legendární kanadskou Kádevítkou (K-9 Selection) a moderními Nutramy.

Vedle toho jsme už patnáct let výrobci zdravých potravin pro lidi. Naše křupky Family Snack pro nejnáročnější strávníky, včetně nejmenších dětí, jsou ve světě zdravé výživy nepřehlédnutelné.

Haffit logo CANDY logo

Naše dlouholeté zkušenosti i vlastní špičkovou potravinářskou technologii využíváme nyní k přípravě mimořádného krmení, spíše lidského jídla pro psy. Plněné masové polštářky, které můžeme ochutnávat s našimi psy! Jen to nejlepší, čerstvé a na míru.

Na začátku to byl velký sen. Sen o nejvyšší kvalitě, dokonalém receptu v souladu s přírodou a nejvyššími nároky psa. Nedali jsme prostor kompromisům. Stálo to hodně práce a nervů, vlastně i dost peněz. Ale teď nás v naší rodinné firmě těší, že po letech zkoumání, pokusů i omylů, ověřování a testů - můžeme nabídnout to nejlepší, co lze pro psa sehnat – Haffit.

Haffit se 100% garancí kvality a chuti. To nejlepší, co vy svému psovi vyberete, my mu umíme připravit a dovézt až domů.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu