Plněné granule a krmivo pro štěňata

Období růstu psa je nejdůležitější fází jeho života. Stejně jako děti se i štěňata učí návykům, které je budou provázet celý život. Stravování je jejich nedílnou a velmi potřebnou součástí.

Pes roste, vyvíjí se a jeho potřeby se velmi rychle mění. Naše sofistikované výpočty modelují očekávaný růst psa vzhledem k fázi jeho vývoje, velikosti plemene a jeho aktuálnímu stavu. Díky tomu přesně víme, kdy a kolik by měl přibírat a jaké budou jeho nároky na potravu.

V případě, kdy je štěně ve fázi rychlého růstu, dostanete od nás rozepsané denní dávky Haffitu po jednotlivých týdnech, to znamená, že svému psovi budete každý týden měnit denní dávku dle návodu. Nenecháme vás v tomto období objednat Haffit na delší dobu než čtyři týdny a ještě více apelujeme na aktualizaci údajů v profilu psa - zejména hmotnosti - před každou novou objednávkou. Vše podřizujeme rychlým změnám nároků na správnou výživu.

Denní dávku dále doporučujeme štěňatům rozdělit dle vašich možností alespoň na čtyři jednotlivé dávky v průběhu dne, aby pes jedl častěji a menší množství. Směrem k dospělosti psa dávky postupně redukujte, aby ve finále dostával dávky dvě - ráno a večer.

Haffit není potřeba namáčet, není to klasická tvrdá granule, ale čerstvě pečený polštářek přeplněný masem, s jehož kousáním nemají psi problémy. Pokud i tak chcete Haffit namočit, je to možné. Dodržujte ale hygienu a nenechávejte namočený Haffit v misce déle jak 15 minut.

Každý pes je samozřejmě unikát a je vždy potřeba zohlednit aktuální náladu, nemoc či zátěž - to již necháme na vás páníčcích.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu