Vepřové

Vepřové maso je široce uznávaný a tradiční zdroj bílkovin a energie. Patří do vysoce ceněných červených mas.

Vepřové maso je vhodné pro všechny psy různého stáří i zátěže, včetně psů těžce pracujících a sportovních. V krmivech nebývá časté, téměř 100 % je využito k lidské spotřebě. Haffit pracuje pouze s lidskými potravinářskými surovinami, díky tomu ho může ochutnat i váš pes. V běžných krmivech se s vepřovým masem nesetkáváte.

Vepřového masa si ceníme především pro jeho vysoký obsah bílkovin a kvalitního živočišného tuku - sádla. Psi vepřové maso přijímají velmi dobře. Jedná se o kvalitní nealergizující složku, navíc se díky němu rychle dostanou do kondice a budou mít krásnou, zdravou srst.

Vepřové sádlo jako složku vepřového masa považujeme za superpotravinu. Má v sobě optimální obsah esenciálních mastných kyselin (kyselina olejová, linolová a linolenová) a neobsahuje žádné nežádoucí transmastné kyseliny. Je zdrojem vitamínů skupiny B a řady důležitých minerálů. Kromě toho přidává jídlu na chuti a vůni, což jistě ocení všichni psi s mlsnými jazýčky. 

Potrava založená čistě na vepřovém (MONO zdroj) je kompletní, vyvážená a psy milovaná. Vepřové také skvěle doplňuje některé speciální druhy mas jako je treska a další ryby, kachna a jehněčí.

Nahlásit chybu

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu