Obsah tuků a proteinů

Jedna z největších předností Haffitu. V této přesně složené potravě je právě tolik bílkovin a tuků, jako by si je náš masožravec ideálně ulovil a vybral sám. Lehce stravitelné a plně využitelné tuky a bílkoviny Haffitu pocházejí z kvalitních živočišných zdrojů, z masa určeného pro lidskou spotřebu. Každý kilogram individuálně sestaveného Haffitu obsahuje více než 2 kg masa. 

Haffit využívá pouze živočišné tuky. Pro psa jsou přirozené a rostlinnými oleji nenahraditelné. Zdroj energie, základní palivo pro veškerý pohyb a život psa. Sádlo, lůj a další tuky, obsažené v jednotlivých druzích Haffitem využívaných mas, přitahují psy čerstvou chutí a vůní. Obsah tuku a tím i energetická hodnota Haffitu je vyšší, stejně tak je příznivý pocit nasycení psa při menší spotřebě i bezproblémové strávení velmi výživného krmiva.

U obsahu bílkovin - stavebního materiálu pro růst a obnovu tkání, je nejdůležitější využitelnost a kompletnost. Proto Haffit obsahuje nejlepší proteiny živočišného původu v ideálním množství. Více než pohodlně pokryjí veškeré potřeby psa, ale dále ho nezatíží. Haffit psa neopotřebuje a podpoří maximální délku jeho zdravého dožití.  Plnohodnotné proteiny Haffitu poslouží svým prvotním účelům, jsou správně využity a nemusí tak být spáleny v zatěžujícím procesu.

Individuální příprava masových polštářků probíhá v potravinářském, nikoliv krmivářském režimu. Do výrobny Haffitu nikdy nepřijde maso, které veterinární kontrola vyloučila z lidské spotřeby. Z lidského konzumu vyloučené maso, které se dává do psích krmiv, Haffit zásadně nepoužívá.

Ověřené originální receptury Haffitu jsou zacílené na vysokou kvalitu života psa v optimálních podmínkách výživy. Založeno na čistých jednoduchých přírodních zdrojích. Pro kompletní uspokojení potřeb každého psa, pro dokonalou péči o nejnáročnější psy.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu