Haffit plněné granule Štěně

zpět na Haffit plněné granule

Jedinečný koncept třívrstvé masem PLNĚNÉ GRANULE. Technologie přípravy masa a ochrany živin KIBBLE PROTECT umožňuje zpracování masové náplně (66%) při nižších teplotách. HAFFIT je moderní krmivo nejvyššího standardu vhodné pro psa každého věku a velikosti.

S využitím vědecké metody OPTIMÁLNÍ KOMBINACE (1+1=3).  Dva páry speciálních přídavků, zelený hrášek s jablkem a lněné semínko s lososovým olejem, výrazně posilují účinky kvalitních přirozených surovin a biologicky aktivních doplňků a bylin.

Kompletní základ z masa včetně vybalancovaných minerálů je obohacen tvarohem, jogurtem a sušeným ovocem – malina, brusinka, jahoda a jablko. Naplňuje všechny potřeby zdravého růstu a vývoje štěněte a mladého psa, včetně potřeby pestrosti potravy, poznávání a ochutnávání.

Dostupné ve variantách 8 kg (16 x 500 g sáčky) a 3 kg (6 x 500 g sáčky).

Koupit na e-shopu candy.cz

Pro plněné granule HAFFIT je typická chutnost a mimořádně vysoká využitelnost i kompletnost živin. Základem jsou vybrané kvalitní suroviny, převážně živočišné. Unikátní je zpracování technologií KIBBLE PROTECT do třívrstvého polštářku. Hlavní součást granule (66%) je masová náplň zpracovaná za nižších teplot, aby se horkem nenarušila hodnota a využitelnost živin. Maso je ochráněno dobře propečenou křupavou vrstvou a opatřeno vrchní vrstvičkou s bylinkami. KIBBLE PROTECT – ochrana živin.

Složení HAFFITu ŠTĚNĚ je vypracováno pro zdravý růst a vývoj štěňat a mladých psů všech plemen. Vyladění požadované kondice se řídí přizpůsobením krmné dávky, denního množství krmiva.

Velikost, tvar a hlavně struktura křupavého polštářku vyhovuje všem velikostem psů. Ve srovnání s klasickou sušší a tvrdší klasickou granulí si je psi rádi vychutnávají překusováním a křoupáním. Křehký lehčí polštářek umožňuje potravu lépe proslinit a ulehčuje práci žaludku.

Vysoká stravitelnost a využitelnost HAFFITu spolu s optimálním obsahem vlákniny je viditelná v menším objemu lehce vytlačovaných tvarovaných exkrementů. Významnou předností dokonalé využitelnosti je nízká spotřeba, ekonomika. Navíc se pes zpracováním potravy méně unavuje a opotřebovává, plně využívá svůj fyzický potenciál a dožívá se vyššího věku ve zdraví.

Lněné semínko a lososový olej
Podpora imunity, energie a zdravého vzhledu, ochrana proti zánětům, pro zářivou srst a pohyblivost, posílení srdce a svalů a celkového zdraví ve vyšším věku.

Zelený hrášek a jablko
Pro správné zažívání a pohodlné vyprazdňování, relaxaci a rovnováhu v organismu. Proti opotřebení a stárnutí. Pro pozitivní mikroflóru, přirozenou detoxikaci a zdravý mikrobiom.

Ovoce a tvaroh
Tradiční prověřená dvojice funkčních živin pro podporu správného růstu. Mléčné proteiny s naturální vlákninou ovoce vylaďují korektní stavbu těla i funkčnost systémů. Přidává krmivu chuť i vůni, zvyšuje jeho přitažlivost.

Vyrobeno v České republice
I český pes má nárok to nejlepší spojení kvality a zkušenosti s nejmodernějšími postupy. Vyrobeno originálními chráněnými postupy na špičkové potravinářské lince, v rodinné firmě u Pardubic.

Optimální kombinace
Ověřené vybrané dvojice speciálních surovin, které se vzájemně podporují. Pes využije nejen základní hodnoty krmiva, ale i navíc výživové benefity z vybraných prověřených kombinací. Optimální páry přináší životní a zdravotní zlepšení. Lehká stravitelnost, využitelnost a přístupnost živin pro menší opotřebování a pomalejší stárnutí psa.

Kibble Protect ochrana živin
Metoda KIBBLE PROTECT umožňuje přípravu za použití nízkých teplot pro zapracování masa a citlivých surovin, kterým vysoké teploty, tlaky a manipulace škodí. Základ granule je 100% masová náplň zastudena zpracovaná a bylinkami dochucený masový povrch. Tvar dodává částečně cereální polštářek, na rozdíl od masa dokonale propečený ke křupavosti.

Kvalitní suroviny v moderní receptuře, ochrana a zachování živin metodou KIBBLE PROTECT, využití efektu OPTIMÁLNÍ KOMBINACE dává záruky unikátnímu krmivu HAFFIT.  Chutné, bezpečné, špičkové krmivo na úrovni doby, krmivo první volby.

Koupit na e-shopu candy.cz

Složení: masová náplň 66% (hovězí maso, vepřové maso a vývar, hovězí játra a krev, škvařené vepřové sádlo), hrách zelený, hrách žlutý, rýže, sušené jablko, bramborové vločky, vepřové maso, sušený tvaroh a jogurt, sušené ovoce – malina, brusinka, borůvka, lososový olej, rostlinný olej, lněné semínko, sůl, yucca schidigera, kvasnice a probiotika, chondroitin, glukosamin, mušle, bylinné extrakty : rozmarýn, máta, heřmánek.Výrobek je stabilizován proti plísním a žluknutí – oxidaci tuku. Obsahuje přírodní antioxidanty. Analytické složky: protein 27%, tuk 17%, vláknina 6%, popel (minerály) 6%, vlhkost do 10%, energie 3640kcal/kg Doplňkové látky: vitamin A, vitamin C, niacin, biotin, B12, B6, B1, B2, kyselina pantotenová, kyselina listová, tokoferoly - vitamin E, L-karnitin.

Doporučená denní dávka (g):

Dávkování přizpůsobte velikosti psa, aktuálnímu stavu a aktivitě. Pes musí mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Koupit na e-shopu candy.cz

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu