Čerstvostí ke kvalitě

Pro Haffit používáme pouze suroviny v nejvyšší potravinářské kvalitě (vhodné pro lidskou spotřebu) od námi prověřených dodavatelů. Tyto suroviny dále šetrně zpracováváme v naší vlastní výrobě v Sezemicích u Pardubic. Díky tomu máme po celou dobu 100% kontrolu nad čistotou a kvalitou. Nepřidáváme žádné doplňkové látky, zchutňovače či konzervanty.

Výsledkem je čerstvě pečené krmivo pro psy, polštářky přeplněné masem Haffit, jehož trvanlivost zákonitě ani nemůže být podobná běžným komerčním krmivům. Haffit má nejlepší vlastnosti v prvních týdnech a měsících.

Váš vlastní Haffit na míru potřebám vašeho psa a z vámi vybraných surovin dostanete prakticky balený v menších sáčcích. Z krabice si můžete vyndat vždy jeden sáček a mít ho po ruce. Můžete ho jednoduše skladovat i v lednici spolu s dalšími potravinami. Zbytek můžete ponechat neotevřený v krabici na chladném a temném místě a vklidu vám vydrží. Menší sáčky jsou praktické i v případě, že cestujete apod. Vše je uzpůsobeno na míru vašemu psovi a vaší objednávce - velikost krabice, sáčků a samozřejmě i vlastní praktická odměrka s vyznačenou denní dávkou.

U nás si pytel na půl roku opravdu nekoupíte. Zakládáme si na kvalitě a té lze dosáhnout jedině čerstvostí. Haffit je vždy na míru - nemůžeme vědět, jaké chutě bude mít a v jakém stavu bude váš pes za několik měsíců, proto objednáváte vždy na 2 - 8 týdnů (podle vašich osobních preferencí) a údaje o psovi pravidelně aktualizujete, případně obměňujete složení. A nebojte se, že by vám Haffit došel, vždy se vám včas ozveme a nová objednávka je pak hotova za pár kliknutí.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 799
+420 466 742 541
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu